Biyografi

Yeşil Deniz Gonca (Cemre Baysel) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Yeşil Deniz dizisinde Gonca karakterini canlandıran kişi kim, gerçek adı ne, kaç yaşında, Instagram hesabı nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yeşil Deniz dizisindeki Gonca’dan söz edeceğiz.

Yeşil Deniz Gonca Kimdir?

TRT 1 ekranlarında 2014 yılında yayınlanmaya aşlayan Yeşil Deniz Hicabi’nin kızı Sedef’in de küçük kız kardeşi olan Gonca, ilerleyen bölümlerde İsmail’in kardeşi Ersin’den hoşlanmaya ancak fazla yüz vermemeye başlar. Dizideki güzel isimlerden olan Gonca’yı canlandıran kişi Cemre Baysel’dir.

Cemre Baysel Kimdir?

  • Oyuncu

5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cemre Baysel, lisans eğitimine ise Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde devam etmektedir. Ekran karşısına ilk kez 2014 yılında Yeşil Deniz isimli diziyle çıkan Cemre Baysel daha sonra çeşitli dizilerde de rol almıştır. Genç ve başarılı oyuncu 1.66 boyunda ve 53 kilodur. Öte yandan kova burcudur.

Cemre Baysel Dizi ve Filmleri

  • 2018 – Elimi Bırakma (Melis) (TV Dizisi)
  • 2017 – Payitaht Abdülhamit (Firuze) (TV Dizisi)
  • 2017 – İsimsizler (Gülperi) (TV Dizisi)
  • 2014 – Yeşil Deniz (Gonca) (TV Dizisi)

Instagram üzerinde ”cemrebaysel” kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Cemre Baysel’in bu platform üzerinde 650 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Cemre Baysel ile İlgili Aramalar

Google’da Cemre Baysel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yeşil Deniz (Gonca kimdir) Cemre Baysel sevgilisi Cemre Baysel kaç yaşında Cemre Baysel oynadığı diziler Cemre Baysel kardeşi Yeşil Deniz Ersin Cemre Baysel Yeşil Deniz Cemre Baysel Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds