Biyografi

Neslihan Can Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Neslihan Can kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Neslihan Can’dan söz edeceğiz.

Neslihan Can Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi iletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Neslihan Can, yüksek lisans eğitimini ise yine aynı bölümde tamamlamıştır. İlk olarak Anadolu Ajansı’nda kariyerine ilk adımını atan Neslihan Can, 2015 yılında Habertürk’te muhabir olarak çalışmalarına devam etmiştir. Akabinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği ‘nda muhabir ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışmıştır. 2020’de TVNet’te muhabir olarak sahalara dönen Neslihan Can, Kasım 2022 tarihinden beri Haber Global’de muhabir olarak çalışmaktadır. Tecrübeli muhabir Neslihan Can evlidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Neslihan Can, gazetecilik çalışmalarına da şu anda Haber Global televizyonlarında devam etmektedir. Neslihan Can hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, aslen gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Neslihan Can, erişim tarihi: 5 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.