Gürkan Hacır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Gürkan Hacır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gürkan Hacır’dan söz edeceğiz.

Gürkan Hacır Kimdir?

  • Sunucu, yazar.

1970 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Gürkan Hacır, özellikle Yeni Harman adlı dergide yaptığı röportaj ve dosyalarla ilgi çekmeye başlamıştır. Yeni Harman gazetesinde Yalçın Küçük ile beraber yaptığı söyleşiler ve sonrasında SKY Türk televizyonunda Kalemler ve Kılıçlar isimli program aynı konseptte olmuştur. 1.5 sezon sonra programdan kendi isteğiyle ayrılan Gürkan Hacır, daha sonra da Şimdiki Zaman isimli programı sunmuştur. Ardından yine SKY Türk adlı televizyon kanalında Öteki Tanık belgeselini hazırlayıp sunmuştur. Gürkan Hacır, son olarak Halk TV ekranlarında yayınlanan Şimdiki Zaman adlı programı sunmaktadır. 2007 yılından itibaren belgesel yapımcılığı ile ilgilenen Gürkan Hacır, halen televizyonculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Damla Kalaycık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boy-Kilo

Kitapları

Efe Başvekil; Şükrü Saracoğlu’nun Romanı
Refleks; Önce Köşeler Gevşedi
Bizim Hep İnanmamızı İstediler Ma-Amin

Belgeselleri

Haziran Yangını (2014)
Çoban Ateşi (2012)
Kökler (2011)
Poli (2009)
Efe Başvekil (2007)

Gürkan Hacır ile İlgili Aramalar

Google’da Gürkan Hacır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gürkan hacır hangi gazete, gürkan hacır boyu, gürkan hacır kimdir nerelidir, gürkan hacır aslen nereli, gürkan hacır instagram hesabı, gürkan hacır evli mi eşi kimdir, gürkan hacır hangi kanalda hangi gazetede

İlginizi Çekebilir:  Pınar Işık Ardor Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı? Eşi Kim? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir