Biyografi

Burak Müjdeci Kimdir? Kaç Yaşında? Dizi ve Filmleri? Evli mi?

Burak Müjdeci kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, yönettiği dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Müjdeci’den söz edeceğiz.

Burak Müjdeci Kimdir?

  • Yönetmen.

2014 yılından itibaren yönetmenlik mesleğini icra eden Burak Müjdeci, bu zamana kadar çeşitli projelerin yönetmenliğini üstlenmiştir. Başarılı yönetmen Burak Müjdeci, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam ve Teşkilat dizilerinden başka FOX TV ekranlarında yayınlanan Söz adlı dizisinin de yönetmenliğini yapmıştır. Başarılı yönetmen Burak Müjdeci, Seda Yakıcı Müjdeci ile evlidir ve bir çocuğu vardır.

Yönettiği Projeler

  • Teşkilat (TV Dizisi 2021-2022)
  • Söz (TV Dizisi 2017-2018)
  • Yedi Güzel Adam (TV Dizisi 2014)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Müjdeci, yönetmenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı yönetmen Burak Müjdeci hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 14 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi