Metro Turizm Sahibi Galip Öztürk: Doları Bozana Bilet Bedava

Galip Öztürk’ten son zamanlarda artış gösteren ve iktidar tarafından oyun olarak nitelendirilen dolar kuruna ilişkin şaşırtıcı bir hamle geldi. Galip Öztürk sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamada dolarını bozdurana Metro turizmden bedava bilet verileceğini duyurdu. 

Türkiye’deki şirket ve şahıs hesaplarında döviz bulunduğunu ifade eden Galip Öztürk, Gürcistan ve Bulgaristan’da bulunan şirketlerine de talimat verdiğini, tüm döviz hesaplarını Türk lirasına yatıracağını açıkladı. 

Öte yandan Galip Öztürk, 500 dolar bozdurup makbuzunu gösteren herkese Metro Turizmden herkese bir bilet bedava verileceğini de yine Twitter üzerinden paylaştı. 

Metro Turizm sahibi Galip Öztürk, daha önce de benzer bir uygulama yapmıştı. Öte yandan Galip Öztürk’ün FETÖ kapsamında bir ara hapse atılması kararlaştırılmış fakat daha sonra Öztürk’ün FETÖ’nün etkili olduğu zamanlarda karşısında durduğu için böyle bir cezayla karşı karşıya kaldığı söylemleri medyada yer almıştı.

Türkiye’nin önde gelen iş adamları arasında yer alan Galip Öztürk’ün twitleri kısa zamanda çok etkileşim aldı. Takipçileri ise Galip Öztürk’ü “şovmenlikle” suçladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: