Burak Temiz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Burak Temiz kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Temiz’den söz edeceğiz.

Burak Temiz Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ekim 2000 tarihinde dünyaya gelen Burak Temiz, özellikle Diriliş Ertuğrul ve İsimsizler adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Burak Temiz, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Terazi burcu ve mavi gözlü olan Burak Temiz, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

İlginizi Çekebilir:  İlayda Çevik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burak Temiz 1.71 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Temiz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Temiz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Uzunoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Burak Temiz ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Temiz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burak Temiz yaş Burak Temiz oynadığı Diziler Burak Temiz Kaç yaşında Burak Temiz Instagram Burak Temiz Diriliş Ertuğrul Burak Temiz 4n1k Burak Temiz yaşı Burak Temiz Boyu, burak temiz aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz