Aylin Veziroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aylin Veziroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aylin Veziroğlu’ndan söz edeceğiz.

Aylin Veziroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Şubat 1997 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen Aylin Veziroğlu, tiyatro eğitimlerini Kocaeli Tabib Odası‘nda almıştır. Ardından da Sevgili Doktor adlı tiyatroda görev almıştır. Daha sonrasında Yasak Elma adlı dizide canlandırdığı Selin karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Aylin Veziroğlu, TRT 1’de yayınlanan İncir Ağacı adlı dizide Hicran rolünde oynamıştır. Başarılı isim Aylin Veziroğlu, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Tuğçe rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Emanet (Ezgi)
  • 2019 – Yasak Elma (Selin)
  • 2019 – İncir Ağacı (Hicran)
  • 2018 -Prangalı Yarim (Tuğçe)

Aylin Veziroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Aylin Veziroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aylin Veziroğlu Yasak Elma Aylin Veziroğlu sevgilisi Aylin Veziroğlu oynadığı diziler Aylin Veziroğlu Kimdir Aylin Veziroğlu boyu Aylin Veziroğlu Emanet Aylin Veziroğlu yaş Aylin Veziroğlu instagram, aylin veziroğlu boyu kaç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.