Tiktok Fenomeni Duygu Aycan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Duygu Aycan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Aycan’dan söz edeceğiz.

Duygu Aycan Kimdir?

  • Tiktok, Instagram ve YouTube fenomeni

Özellikle Tiktok üzerinde çektiği videoları ve resimleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan, daha sonra çeşitli sosyal medya platformlarında da geniş bir takipçi kitlesi edinen Duygu Aycan hakkında pek çok soru da merak edilenler arasında. Daha önce olduğu gibi yine sizlerle bu merak edilen soruları başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Duygu Aycan ile ilgili olarak en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Tiktok fenomeni Duygu Aycan 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Kendisi ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer konu başlığı ise nereli, daha doğrusu aslen nereli olduğudur. Duygu Aycan, aslen Denizlilidir. Meriç İzgi ile beraber çekmiş oldukları bir videoda Denizlili olduğunu söylemiştir.

Boyu Kaç?

Duygu Aycan hakkında merak edilen bir diğer konu başlığı ise boyudur. Tiktok, YouTube ve Instagram fenomeni Duygu Aycan, 1.60 boyundadır.

Yine söz konusu videoda en çok gitmek istediği ülkenin Amerika Birleşik Devletleri olduğunu, Fenerbahçe takımı tuttuğunu belirtmiş, en sevdiği rengin normalde bebek mavisi, kıyafette ise gri olduğunu ifade etmiştir. Ayrıca Duygu Aycan’ın en sevdiği hayvan kelebek, en sevdiği yemek ise köfte patatestir. Söz konusu videoda ayrıca en sevdiği meyvenin karpuz olduğunu söylüyor.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını Tiktok üzerinde paylaştığı videoları ile yakalayan ve daha sonra Instagram ve YouTube’da hayran kitlelerine sahip olan Duygu Aycan’ın Tiktok üzerine 1.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Hesabına “bu” bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendisi sadece Tiktok’ta değil Instagram ve YouTube üzerinde de aktif paylaşımlar yapmaktadır. Instagram’da 150 bine yakın takipçisi bulunan Duygu Aycan’ın YouTube’da şu ana kadar 4 videosu bulunmasına rağmen 50 binden fazla abonesi vardır.

Duygu Aycan ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Aycan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: duygu aycan kimdir, duygu aycan kimdir nerelidir, duygu aycan boyu ve kilosu, duygu aycan aslen nereli, duygu aycan dövmeleri, duygu aycan meriç izgi, duygu aycan tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.