Cabir Keskin Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Cabir Keskin kimdir, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cabir Keskin’den söz edeceğiz.

Cabir Keskin Kimdir?

  • Boğaziçi Yönetim AŞ Halkla İlişkiler Müdürü

Son zamanlarda ana akım medyada ve sosyal medyada en çok yer alan konu başlıklarından biri olan Ekrem İmamoğlu ile pizzacı genç arasında yaşanan tartışma ile ilgili olarak yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Gazeteci ve yazar Metin Cihan’ın Twitter’dan duyurduğu ve kısa sürede milyonlarca etkileşim alan paylaşımında Ekrem İmamoğlu’nun tartıştığı gencin ağabeyi olan Cabir Keskin’in dükkanın sahibi olduğunu, dükkanın Kiptaş Bloklarında yer aldığını, bu blokların idaresinin ise Boğaziçi Yönetim AŞ isminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir şirkette olduğunu ifade etti. Metin Cihan ayrıca pizzacı gencin ağabeyi olan Cabir Keskin’in Boğaziçi Yönetim AŞ isimli şirketin Halka İlişkiler Müdürü olduğunu da belirtti.

İlginizi Çekebilir:  Ebru Sever Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Cabir Keskin’den Yalanlama Geldi

Konuyla ilgili olarak kendisine yöneltilen iddialardan sadece dükkanın kendisine ait olmadığı bilgisini veren Cabir Keskin, Boğaziçi Yönetim AŞ’de Halkla İlişkiler Müdürü olduğu iddialarına ise suskun kaldı. Sosyal medyada bir kullanıcı ise Cabir Keskin’e şöyle yanıt verdi;

İlginizi Çekebilir:  Durul Bazan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gazeteci yazar Metin Cihan’ın ortaya çıkardığı bu gerçek sonrasında Cihan’ın paylaşımı adata patlama yaşadı binlerce kişi tarafından beğenilen ve paylaşılan Metin Cihan’ın gönderisi sosyal medyada da gündeme geldi.

Metin Cihan Kimdir?

Metin Cihan, bağımsız gazeteci ve yazar. Özellikle Rabia Naz Vatan cinayetinin ortaya çıkarılmasında önemli paya sahip olan Metin Cihan, sosyal medya üzerinden toplumu ilgilendiren meselelerde paylaşımlarda bulunmaktadır. Metin Cihan son olarak da yandaş medya tarafından ‘Ekrem İmamoğlu’nun tokat attığı genç’ olarak servis edilen video ile ilgili bir araştırma yapmış ve araştırmalarının sonucunda pizzacı gencin ağabeyinin dükkanın sahibi olduğunu ve Cabir Keskin isimli bu kişinin İBB şirketlerinden olan Boğaziçi Yönetim AŞ’de Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptığını ortaya çıkarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Barçın Yinanç Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Babası?

Ekrem İmamoğlu’na yönelik bilinçli propagandanın son örneklerinden olan söz konusu videoda yandaş medya İmamoğlu’nun gence tokat attığını ve küçümsediğini belirtmiş ve kamuoyuna görüntüleri bu başlıklarla vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi