Ekrem İmamoğlu’nun Tartıştığı Genç Esnafın Ağabeyinin İBB’de Müdür Olduğu Ortaya Çıktı

Son günlerde en çok tartışılan konulardan olan Ekrem İmamoğlu’nun genç esnafla tartışması sırasında yaşanan fiziki temas, yandaş medya tarafından kamuoyuna ‘Ekrem İmamoğlu’nun gerçek yüzü ortaya çıktı, vatandaşa tokat attı” şeklinde yer alırken konuyla ilgili olarak gazeteci yazar Metin Cihan’dan olayın seyrini değiştirecek yeni bilgiler geldi.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda İmamoğlu’nun kardeşine tokat attığını ifade eden ağabey Cabir Keskin, şu ifadeleri kullandı:

İlginizi Çekebilir:  2 Mayıs'tan İtibaren Geçerli Sigara Fiyatları

Chp’nin İstanbul Adayı kendisini eleştiren kardeşime “hiçbir şey bilmiyorsun, ukalalık yapma, yazık sana” diyerek cevap vermiş. Üstüne bir de tokat atmaya çalışmış.. Şu hareketlere, üsluba bakın.. Asıl size yazık..

Araştırmacı gazeteci Metin Cihan ise ağabey Cabir Keskin’in bu paylaşımı sonrasında şu yanıtı verdi:

İlginizi Çekebilir:  Küçükçekmece Sapığı Yakalandı, Sapık Pakistanlı Çıktı

Cabir bey, olayın geçtiği pizzacıyı merak ederek kısa bir araştırma yaptım. aşağıda yanlış bilgi varsa lütfen düzeltin. Pizzacı sizin, dükkan Kiptaş Bloklarında. Blokların idaresi Boğaziçi Yönetim A.Ş’de. Bu bir İBB şirketi ve siz şirketin halkla ilişkiler müdürlüğündesiniz

Cabir Keskin İddiaları Yalanladı

Daha sonra Metin Cihan, Boğaziçi Yönetim A.Ş isimli şirketin bir düğününde çekilen fotoğrafı atarak ”Cabir bey’den yanıt gelmedi:/ belki siz bir açıklama yaparsınız diye umuyorum” dedi.

Keskin, Metin Cihan’ın iddialarından sadece birine cevap verdi ve pizza dükkanının sahibinin kendisi olmadığını belirtti.

İlginizi Çekebilir:  Havalimanı Çalışanına Hakaret Edip Çalışanı Tahrik Eden Funda Esenç Kimdir?

Kardeşinle Bir Akrabalığın Var mı Peki?

Cabir Keskin’in gazeteci ve yazar Metin Cihan’ın paylaşıma verdiği ”pizza dükkanı benim değil kardeşim” cevabının ardından sosyal medyada bir kullanıcı Keskin’e şöyle yanıt verdi: ”Kardeşinle bir akrabalığın var mı peki?”

Ekrem İmamoğlu’nun Twitter hesabından paylaştığı bir videosunda genç bir esnafla tartışması ve İmamoğlu’nun gencin yüzüne dokunması, yandaş medya tarafından kamuoyuna ‘işte İmamoğlu’nun gerçek yüzü, vatandaşa tokat attı’ şeklinde servis edilmişti. Ancak daha sonra Metin Cihan tarafından ortaya çıkarılan gerçeklerde ise pizza dükkanında çalışan gencin ağabeyinin dükkanın sahibi olduğu (yalanlasa da), İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Boğaziçi Yönetim A.Ş’de Halkla İlişkiler Müdürü olduğu ortaya çıkmıştı.

Not: Konuyla ilgili gelişmeler oldukça yazımızı güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

#MetinCihan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara