Ekrem Coşkun Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Ekrem Coşkun kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Ekrem Coşkun”dan söz edeceğiz. 

Ekrem Çoşkun Kimdir? 

Piyasada Ekrem Coşkun Döner ismiyle büyük bir ün yapan ve ülkenin dört bir yanında yüzlerce şubesi bulunan dev bir dükkanlar zinciri açan şirketin sahibi olarak bilinen ve ismini markaya veren Ekrem Coşkun hakkında merak edilen sorular, Google’da kullanıcılar tarafından sıkça aratılıyor. Ekrem Coşkun’un özellikle nereli ve kaç yaşında olduğu en çok merak edilenler arasında. Bu yazıda sizlere Ekrem Coşkun hakkında merak edilen ve bilinmesi gereken konuları aşağıda başlıklar halinde vereceğiz. 

Ne İş Yapıyor? 

Aslen sigortacı olan Ekrem Coşkun, 25 yıla yakın bir süre bu sektörde çalıştı. Daha sonra 1993 senesinden itibaren 5 yıl süre ile Konya Sigortacılar Derneği Başkanı görevinde bulundu. 2003 ile 2006 yılları arasında ise Konya Ticaret Odası Sigortacılar Meslek Komitesi Başkanlığı’nın yanı sıra Ticaret Odası Meclis üyeliği görevlerinde bulundu. 

Aynı zamanda Konyaspor bünyesinde Süper Lig ve 1. Lig dönemlerinde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Kendisi şu anda halen Konyasporlular Derneği’nin başkanı olarak görev yapmaktadır. 

Nereli? 

Yukarıda verilen bilgilerden de anlaşılacağı üzere Ekrem Coşkun, Konyalıdır. Konyaspor bünyesinde geçmişte çeşitli pozisyonlarda görev yapmış ve şu anda aktif olarak kulüple bağlantılı bir kurumda başkanlık görevini yerine getirmeye devam etmektedir. 

Ekrem Coşkun daha sonra 2014-2015 yılında kendi isim soyismini verdiği bir döner zinciri açmış ve bu dükkanlar zinciri daha sonra Türkiye’nin dört bir yanına dağılarak büyük bir marka haline gelmiştir. Ekrem Coşkun Döner’in şu anda Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulunmaktadır. 

Ekrem Coşkun hakkında bilinmesi gerekenler kısaca bunlardan oluşuyor. Hakkında yaptığımız araştırmada ise Ekşi Sözlük’te bir yazar kendisi hakkında “babacan” ve “cana yakın” ifadelerinin yanı sıra “döner işinde de hile hurda peşinde koşacak birisi olmadığını düşünüyorum” şeklinde bir tanım yapmıştır. Kişiliği hakkında da bilinen bilgiler, bizim araştırıp yazdığımız kadarıyla, bundan ibarettir. 

Ekrem Coşkun Döner Nasıl İyi mi? 

Piyasaya ilk çıktığında ucuzluk ve kalite sloganları ile ünlenen Ekrem Coşkun Döner’de gerçek anlamda dönerin fiyatı diğer dönercilere bakıldığında ucuz. Et döner olması nedeniyle fiyatının yüksek olması beklenirken 100 gram dönerin fiyatı 10 lira. Bu nedenle çok fazla sayıda müşterisi bulunan Ekrem Coşkun Döner’de diğer dönercilerden farklı olarak sadece et bulunuyor. Bunun dışında müşterilere sadece soğan alternatifi sunuluyor. Tabi bir de ekmek arası ya da lavaş olup olmayacağı. Burada tavsiye verip vermemek yanlış olur. 

100 tl deneme bonusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.