Çağla Atlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Çağla Atlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat biyografisini ve bazı sunucuların hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağla Atlı’dan söz edeceğiz.

Çağla Atlı Kimdir?

  • Sunucu.

TV 100 isimli kanalın sunucularından olan Çağla Atlı, daha önce Kanal 24’te çalışmıştır. Mayıs 2019’dan beri ise TV 100 ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Hafta sonu ana haber bültenini ve Pazar akşamları da “Şimdi Konuşalım” adlı haber programını sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Jared Diamond Kimdir? Kitapları

Lisans eğitimini önce Giresun Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’nde daha sonra da Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır.

Daha önceleri Kanal A adlı kanalda sunucu ve spiker olarak çalışan Çağla Atlı, 2019 yılında beri TV 100’de haber spikeri ve sunucusu olarak görev yapmaktadır. Çağla Atlı, 11 Ağustos 2018 tarihinde televizyon ekranlarının aşina isimlerinden olan Tahsin Güner ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Şükran Kaymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Çağla Atlı’nın bu paltform üzerinde 20 binde fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Çağla Atlı ile ilgili olarak kaç yaşında, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Çağla Atlı ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Samet Sırmalı Kimdir?

Google’da Çağla Atlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cagla_Atlı biyografi Cagla Atlı evlimi Cagla Atlı evlendi Cagla Atlı vikipedi Cagla_atli yaş Cagla Atlı biyografisi Çağla_Atlı Kimdir nereli Cagla Atlı KırmızıTürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce