NTV Muhabiri Melike Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

NTV muhabiri Melike Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu, spiker ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melike Şahin’den söz edeceğiz.

Melike Şahin Kimdir?

  • Muhabir.

1989 senesinde dünyaya gelen Melike Şahin, İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Önlisans Bölümü’nden mezun olmuş daha sonra dikey geçişle yine aynı üniversitenin aynı bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Melike Şahin, lisans eğitiminin 3. senesinde Erasmus programıyla yurt dışında okumuştur.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Koyunoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Üniversite eğitimi devam ederken Haziran ve Eylül 2018 tarihleri arasında ATV’de, Temmuz 2019 ile Ağustos 2019 tarihleri arasında Show TV’de, Ağustos 2010 ile Eylül 2010 tarihleri arasında TRT’de stajyer olarak çalışmıştır. Temmuz 2012’den beri ise NTV’de muhabir olarak çalışmaktadır.

Melike Şahin, İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. Instagram ve Twitter hesaplarından da sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır. Melike Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi kim, boyu, kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TJK Spikeri Cansu Güder Yücel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melike Şahin ile İlgili Aramalar

Google’da Melike Şahin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ntv muhabiri melike şahin kaç yaşında, ntv muhabiri melike şahin aslen nereli, ntv muhabiri melike şahin instagram, ntv muhabiri melike şahin boyu

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Ezgi Sert Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce