Güzem Yılmaz Ertem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Güzem Yılmaz Ertem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin hayat hikayesini ve özgeçmişini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güzem Yılmaz Ertem’den söz edeceğiz.

Güzem Yılmaz Ertem Kimdir?

  • Sunucu.

1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Güzem Yılmaz Ertem, ilkokulu Ümraniye Eyüboğlu Koleji’nde tamamlamıştır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2016 yılında mezun olan Güzem Yılmaz Ertem, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne girmeye hak kazanmış ve bölümünden 2010 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Mezun olduktan 1 yıl sonra yine İstanbul Üniversitesi’nde Finans alanında yüksek lisans yapmaya başlamıştır. Güzem Yılmaz, 2013 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Nisan 2011’de Destek Menkul’de stajyer olarak işe başlayan Güzem Yılmaz Ertem, Haziran 201’den Temmuz 2011’e kadar GKFX adlı kurumda araştırma analisti olarak çalışmıştır. Daha sonra Haziran 2013’te Bloomberg HT’de Uzman Araştırma Analisti olarak işe başlamış ve yine aynı kurumda 2018’de haber sunucusu olarak çalışmaya devam etmektedir.

Güzel sunucu Güzem Yılmaz Ertem, İngilizce bilmektedir. Instagram hesabı üzerinden de sık sık paylaşımlardan bulunan Güzem Yılmaz Ertem’in bu platform üzerinde 9 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzem Yılmaz Ertem hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, doğum tarihi ne gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Güzem Yılmaz Ertem ile İlgili Aramalar

Google’da Güzem Yılmaz Ertem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Güzem Yılmaz boşandı mi Güzem Yılmaz Ertem evlimi Güzem Yılmaz Ertem eşi kim Güzem Yılmaz okan Ertem Gizem Uzuner Güzem Yılmaz Ertem eşi kimdir Güzem yılmaz ekşi Güzem Yılmaz Ertem özgeçmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.