Ceylan Atınç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ceylan Atınç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Ceylan Atınç”tan söz edeceğiz.

Ceylan Atınç Kimdir?

  • Stilist
  • Moda editörü ve danışmanı
  • Köşe yazarı

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen ve moda üzerine yaptığı çalışmaları ile bilinen Ceylan Atınç, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimleri Bölümü mezunudur.

Moda üzerine yazdığı yazıları ve sosyal medyada yaptığı paylaşımları ile dikkat çeken Ceylan Atınç, profesyonel olarak da moda üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Kariyerine moda editörü olarak başlayan Ceylan Atınç, Maria Claire dergisinde uzun bir süre çalıştıktan sonra stil danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmenlik yapmaya başlayan Ceylan Atınç, akademik hayatına Amerika’da devam etmeye başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tolga Koçyiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Berkeley’de Marketing üzerine eğitimler almış daha sonra da London College of Fashion’da Styling for the Media eğitimine devam etmiştir.

Amerika’dan döndükten sonra kısa bir süre reklamcılık alanında çalıştıktan sonra tekrar dergiye dönmüş ve çeşitli dergilerde moda üzerine çalışmalarda bulunmuştur. 11 yıldan fazla moda sektöründe çalışan ve çalışmaya devam eden Ceylan Atınç, sektörün önde gelen ve saygın isimleri arasında yer alıyor.

Yurt içinde ve yurt dışındaki çeşitli markaların moda danışmanlığını yapan Ceylan Atınç, pek çok marka hakkında da kombin önerilerinde bulunmaktadır. Ayrıca Oscar törenlerinin kırmızı halı bölümününü de üç yıldır sunan Ceylan Atınç, bu görevinde de başarılı bir profil çizmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Murat Yaprak Kimdir? Nerelidir?

Özel Hayatı

Modacı ve stilist Ceylan Atınç’ın Rüzgar adında 10 yaşında bir oğlu vardır. ”Bir stilist olarak en sevmediğin parça hangisidir” sorusuna da ”leopar ve zebra” diyerek yanıt veren Ceylan Atınç, bu parçaları hiçbir zaman kullanmadığını ve kendisine yakıştırmadığını dile getirmiştir.

Moda Hep İlgi Odağım Oldu

Boyner’in ‘Fresh’ röportajında kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Ceylan Atınç moda hakkında ”kendimi bildim bileli ilgi odağımdı” diyen Ceylan Atınç, ailesinden de moda ile ilgili olanlar olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Buse Arslan Akdeniz Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Moda ile olan ilgisini anneannesinden öğrendiğini, anneannesinin gardrobunda büyümenin bir etkisinin sonucu olarak modaya ilgi duyduğunu belirten Ceylan Atınç, gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki moda organizasyonlarında da çalışmak istediğini ifade etmiştir.

Ceylan Ertem Hakkında Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

ceylan atınç ertem, ceylan atınç yaşı, ceylan atınç oğlunun babası, ceylan atınç istanbullu gelin, ceylan atınç eski hali, ceylan atınç berk tanrıverdi, ceylan atınç röportaj, ceylan atınç babası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi