Can Bartu Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Can Bartu Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Can Bartu Aslan’dan söz edeceğiz.

Can Bartu Aslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Bartu Aslan, 2009 yılında annesinin çalışmaları sonucunda ajansa kaydolmuş ve oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. Başarılı oyuncu Can Bartu Aslan, bu zamana kadar Turk Telekom, Vodafone, Ülker ve İş Bankası gibi çeşitli firmaların reklamlarında görev almıştır. İlk olarak Es-Es adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan Can Bartu Aslan, bu zamana kadar Ulan İstanbul, Galip Derviş, Annem Uyurken, Çılgın Dostlar, Cennetin Çocukları gibi çeşitli projelerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Can Bartu Aslan, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Ömer karakterine can vermiş ve ardından Öğretmen dizisinde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Öznur Karslı Çetiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Can Bartu Aslan 1.72 cm boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Can Bartu Aslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Can Bartu Aslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk TV Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Can Bartu Aslan ile İlgili Aramalar

Google’da Can Bartu Aslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Can bartu aslan filmler ve tv şovları Can Bartu Aslan Boyu Can Bartu Aslan Sevgilisi Ece Hakim Can Bartu Aslan oynadığı diziler Ezgi Gör Can Bartu Aslan Köstebekgiller Elif Ceren Balıkçı, can bartu aslan

İlginizi Çekebilir:  Tamay Kılıç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Evli mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce