Seren Şirince Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Seren Şirince kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seren Şirince’den söz edeceğiz.

Seren Şirince Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Seren Şirince, oyunculuğa henüz küçük yaşlardan itibaren adım atmıştır. İzmir’de Rüçhan Gürel’den eğitimler alan Şirince, daha sonrasında 2012’de Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adlı dizide rol almıştır. 2015 yılında İlişki Durumu: Karışık isimli dizide Ayşegül karakterine hayat veren Seren Şirince, sonrasında ise İlişki Durumu : Evli adlı dizide tekrar Ayşegül rolünde oynamıştır. Son olarak Bir Aile Hikayesi adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Seren Şirince, İngiliz vatandaşı Tobias Sutter evlenmiştir. Başarılı oyuncu halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Haluk Ulusoy Kimdir? Nerelidir? Ne İş Yapar?

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • 2012 – Araf Zamanı
  • 2013 – Aşk Emek İster (Nazlı)
  • 2015 – İlişki Durumu: Karışık (Ayşegül)
  • 2016 – İlişki Durumu: Evli (Ayşegül)
  • 2017 – Seven Ne Yapmaz (Nazlı)
  • 2019 – Bir Aile Hikayesi

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Seren Şirince 1.56 cm boyundadır ve 48 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni İmren Gürsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seren Şirince, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seren Şirince hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Seren Şirince ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Nazan Kesal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Google’da Seren Şirince ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seren Şirin kimdir? Seren Şirince hangi dizide oynayacak? Seren Şirince kaç yaşında? Seren Şirince ne zaman evlendi?, Berk Oktay Eda Ece Tobias Sutter Seren Şirince Dizileri Pamir Pekin Tobias Sutter kimdir Seren Şirince boyu, kilosu Seren Şirince Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara