Canan Maktal Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Canan Maktal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Canan Maktal’dan söz edeceğiz.

Canan Maktal Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Mayıs 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Canan Maktal, liseyi Göztepe Anadolu Meslek Lisesi Moda Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Canan Maktal, aynı zamanda ilk sahne deneyimini Orhan Kemal’in ‘Tersine Dünya’ adlı oyunuyla yaşamıştır. Ayrıca çeşitli çocuk oyunlarında da rol almıştır. Canan Maktal ayrıca lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Köprü adlı dizide yaşayan Canan Maktal, özellikle Yahşi Cazibe adlı dizide canlandırdığı Nazlı rolüyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Canan Maktal, Zehirli Sarmaşık, Her Şey Yolunda Merkez gibi dizilerde de rol almıştır. Canan Maktal aynı zamanda Diğer Yarım ve Küçük Kadınlar gibi dizilerde de rol almıştır.

Canan Maktal Kimdir Görseli

Öte yandan Osmanlı Cumhuriyeti ve Dönüşüm gibi filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Canan Maktal aynı zamanda Şevkat Yerimdar adlı dizide de Gizem rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Canan Maktal, çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Canan Maktal 1.74 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Canan Maktal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Canan Maktal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.