Sosyal Medya Fenomeni ve Oyuncu Hazar Motan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Hazar Motan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca”Hazar Motan”dan söz edeceğiz.

Hazar Motan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Oyuncu

13 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hazar Motan lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nde tamamlamıştır. Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre rolü ile tanındı.

Oyunculuk Geçmişi

  • 1997 – Yanlış Saksının Çiçeği isimli filmde çocuk oyuncu olarak rol aldı ve böylece oyunculuk kariyerine ilk adımını attı.
  • 2004 – Damatlık Şapka isimli kısa filmde Güllü karakterine hayat vermiştir.
  • 2000- Bizim Evin Halleri (yardımcı karakter)
  • 2009- Hesaplaşma (yardımcı karakter)
  • 2014 – Paşa Gönlüm (yardımcı karakter)
  • 2015- Kırgın Çiçekler (başrol)
  • 2018- Can Kırıkları (Hande Tekin)
İlginizi Çekebilir:  Beran Soysal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Kendisi ile ilgili merak edilen soruların ilki kaç yaşında olduğudur. Aralık ayında doğduğu için şu anda 29 yaşındadır. Aralık ayında 30 yaşında olacaktır.

Nereli?

Kendisi ile ilgili merak edilen bir diğer soru nereli olduğudur. Hazar Motan, 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir ve nerelisin sorusuna Ankara cevabını vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Rüya Büyüktekik Cansağlar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Burcu?

Hazar Motan ile ilgili olarak merak edilen üçüncü soru ise burcunun ne olduğudur. Hazar Motan yay burcundandır. Motan’ın en sevdiği renk ise mavidir.

Boyu?

Hazar Motan ile ilgili olarak en çok aratılan konu başlıklarından biri boyu. Ünlü oyuncu Hazar Motan 1.72 cm boyundadır. Oyuncunun kilo bilgisi bilinmemektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Ünlü oyuncu Hazar Motan’ın Instagram üzerinde 2 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Öte yandan Tiktok üzerinde de 40 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Hilal Ergenekon Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Sevgilisi olup olmadığı sorusunun cevabını netlik bulunmadığı için şu anda sizlerle paylaşamıyoruz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz ya da eklemek istediğiniz yerleri bizlere aşağıda yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Hazar Motan ile İlgili Aramalar

Google’da Hazar Motan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hazar motan yaş, azar motan boy, hazar motan nereli, hazar motan aslen nereli, hazar motan tiktok, hazar motan instagram, hazar motan ne iş yapıyor, hazar motan sevgilisi, hazar motan hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat