Biyografi

Seyhan Taşdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Seyhan Taşdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyun kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seyhan Taşdemir’den söz edeceğiz.

Seyhan Taşdemir Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Temmuz 1997 Adana doğumlu olan Seyhan Taşdemir, oyuncu olarak tanınmaktadır. Çocuk yaşlarında voleybolcu olmak isteyen Seyhan Taşdemir, sonrasında tiyatroyla tanışmış ve bu alanda ilerlemeye karar vermiştir. 2019 Sinema Güzeli Yarışması’nda birincilik elde eden Seyhan Taşdemir, bu zamana kadar çeşitli projelerde de rol almıştır. Güzel oyuncu Seyhan Taşdemir, Türkan Hanım’ın Konağı isimli dizide Güliz karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Seyhan Taşdemir 1.78 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seyhan Taşdemir, aynı zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mükemmel Eşleşme isimli dizide Yağmur karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu Seyhan Taşdemir hakkında merak edilen sevgilisi var mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • diziseti.tv, Seyhan Taşdemir, erişim tarihi: 20 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds