Biyografi

Erdem Şanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Erdem Şanlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Erdem Şanlı’dan söz edeceğiz.

Erdem Şanlı Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Şanlı, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Erdem Şanlı, ayrıca Barış Yıldız ve Ünal Silver’den oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuğunu Buket Kahraman Ajans’ta sürdüren Erdem Şanlı, aynı zamanda ilk oyunculuk deneyimini Vatanım Sensin adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Erdem Şanlı, öte yandan Avlu adlı dizide Oğuz’un gençliğine can vermiştir. Ve büyük bir beğeni yakalamıştır. Erdem Şanlı son olarak ATV ekranlarında yayınlanan EDHO dizisinde Dinçer karakterine hayat vermiştir.

Erdem Şanlı Kimdir Görseli

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erdem Şanlı 1.80 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erdem Şanlı, ayrıca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Erdem Şanlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds