Biyografi

Canberk Demirkılıç Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Canberk Demirkılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Canberk Demirkılıç’tan söz edeceğiz.

Canberk Demirkılıç Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk kariyerine kısa bir süre önce, 2021 yılında başlayan Canberk Demirkılıç, aynı yıl Karanlığın Gözleri adlı film ve Çember adlı dizide rol almıştır. Canberk Demirkılıç aynı zamanda 2022 yılında ”Nasıl Fenomen Oldum” adlı dizide polis karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Nasıl Fenomen Oldum (Polis, TV Dizisi 2022)
  • Çember (TV Dizisi 2021)
  • Çember: Karanlığın Gözleri (Sinema Filmi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Canberk Demirkılıç, oyunculuk çalışmalarına halihazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Canberk Demirkılıç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • biyografya.com, (başlık: Canberk Demirkılıç, erişim tarihi: 7 Nisan 2022), görsel de bu adresten alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds