Biyografi

Şeyma Bay Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Şeyma Bay kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şeyma Bay’dan söz edeceğiz.

Şeyma Bay Kimdir?

  • Muhabir.

1991 yılında Ankara’da dünyaya gelen Şeyma Bay, lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Şeyma Bay, 2017’den beri TRT Haber bünyesinde muhabir olarak görev yapmaktadır. Başarılı muhabir Şeyma Bay, sahadan derinlemesine yaptığı haberlerle gündemin nabzını tutmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şeyma Bay, muhabirlik faaliyetlerine şu anda TRT Haber’de devam etmektedir. Başarılı muhabir Şeyma Bay hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.trthaber.com/dosya-haber/seyma-bay-112/, erişim tarihi: 29 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi