Biyografi

Muhabir Mert Hacıalioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Mert Hacıalioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mert Hacıalioğlu’ndan söz edececeğiz.

Mert Hacıalioğlu Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde, 2015 yılında tamamlayan Mert Hacıalioğlu, 2014 yılında TRT’de stajyer muhabir olarak çalışmıştır. Sonrasında A Haber’e transfer olan Mert Hacıalioğlu, 6 yıldan uzun süredir Turkuvaz Medya Grubu’nda görevine devam etmektedir.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Hacıalioğlu, muhabirliğe şimdilik Turkuvaz Medya Grubu’nda devam etmektedir. Başarılı muhabir Mert Hacıalioğlu hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • linkedin.com, (profil: Mert Hacıalioğlu, erişim tarihi: 7 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds