Cem Emüler Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cem Emüler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cem Emüler’den söz edeceğiz.

Cem Emüler Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 1962 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cem Emüler, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamış ve ardından da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarında oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Bu zamana kadar birçok önemli dizi ve filmde görev alan Cem Emüler, Ayrılsak da Beraberiz, Çocuklar Duymasın, Son Bahar Kadınları, OKS Anneleri ve Behzat Ç., gibi dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Cem Emüler, aynı zamanda Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide Nejat karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Cem Emüler son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Cengiz karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cem Emüler 1.78 m boyundadır ve 76 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Emüler, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cem Emüler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cem Emüler ile İlgili Aramalar

Google’da Cem Emüler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cem Emüler Instagram Cem Emüler eşi Deniz Emüler Cem Emüler oynadığı diziler Cem Emüler Behzat Ç. Cem Emüler Kertenkele Cem Emüler kaç yaşında Cem Emüler çukur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting