Biyografi

Haluk Yürekli Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Takımlı?

Haluk Yürekli kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spor yorumcularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Haluk Yürekli’den söz edeceğiz.

Haluk Yürekli Kimdir?

  • Yorumcu.

Haluk Yürekli, spor yorumcusu, muhabir ve moderatör olarak bilinmektedir. Daha öncesinde NTV’de Galatasaray muhabiri olarak görev yapan Haluk Yürekli, şimdilerde TGRT Haber’de yayınlanan Stüdyodan Futbol isimli programın sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yapmaktadır. Tecrübeli gazeteci Haluk Yürekli, yorumları ve analizleri ile dikkatleri üzerine dikkatleri üzerine çekmektedir. Beril Evyapan Yürekli ile evlidir ve bu evliliğinden iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Haluk Yürekli, Galatasaray muhabiri olarak görev yapmıştır ve sosyal medyada Galatasaraylı olduğu bilinmektedir. Haluk Yürekli hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.