Biyografi

Cemre Cansaatçi Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cemre Cansaatçi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cemre Cansaatçi’den söz edeceğiz.

Cemre Cansaatçi Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Ağustos 1996 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen Cemre Cansaatçi, lisans eğitimini ise Celal Bayar Üniveritesi İşletme Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. 10. Köy Teyatora adlı sinema filmiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Cemre Cansaatçi, sonrasında 2015 yılında Büyü adlı filmde Gamze karakterine can vermiştir. Musabbar adlı filmde Şahsenem rolünde oynayan Cemre Cansaatçi, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cemre Cansaatçi 1.78 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cemre Cansaatçi, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cemre Cansaatçi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cemre Cansaatçi ile İlgili Aramalar

Google’da Cemre Cansaatçi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cemre Cansaatçi aslen nereli, Cemre Cansaatçi kimdir nerelidir, Cemre Cansaatçi boyu kaç, Cemre Cansaatçi oynadığı diziler nelerdir, Cemre Cansaatçi instagram hesabı, Cemre Cansaatçi boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds