Uğur Meleke Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi?

Uğur Meleke kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Uğur Meleke’den söz edeceğiz.

Uğur Meleke Kimdir?

  • Gazeteci
  • Spor yorumcusu.

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Uğur Meleke, spor yazarlığına Milliyet gazetesinde 2005 senesinde başlamış; daha sonrasında ise Star, NTV ve Habertürk gibi gazetelerde medya kuruluşlarında köşe yazarı ve spor yorumcusu olarak çalışmıştır. Başarılı ve deneyimli gazeteci Uğur Meleke, şu anda BeinSports ekranlarında yayınlanan ”BeIN Manşet” adlı programı Murat Caner ile beraber sunmaya devam etmektedir. Meleke, Caner ile beraber spor gündemine ilişkin konu başlıklarını detaylı ve etraflıca yorumlamakta, takipçilerden gelen yorumlar üzerinden de analizler yapmaktadır. Uğur Meleke aynı zamanda Hürriyet gazetesinde köşe yazılarına devam etmektedir.

Hangi Takımlı?

Uğur Meleke hakkında merak edilen sorulardan en önemlisi hangi takımlı olduğudur ancak Meleke’nin hangi takımı tuttuğu sorusunun bir cevabı yok. Uzun zamandır bu sektör içerisinde yer alan ve tarafsızlığı ile kendisine bir isim yapmış olan Uğur Meleke, her takıma eşit mesafede durmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uğur Meleke, gazetecilik ve köşe yazarlığı çalışmalarına devam etmektedir. Deneyimli gazeteci Uğur Meleke hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 20 Mart 2022
  • hurriyet.com.tr, erişim tarihi: 20 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.