Biyografi

Ziba Türk Ateş Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ziba Türk Ateş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarıdan binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşam hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ziba Türk Ateş’ten söz edeceğiz.

Ziba Türk Ateş Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında Muğla’da dünyaya gelen Ziba Türk Ateş, lisans eğitimini aldığı İzmir’de Müjdat Gezen Akşam Okulu’nda eğitim almış ve 2 yıl asistanlık yapmıştır. Tarihte Beş Kadın, Oyun Nasıl Oynanmalı, Evli Kadının Ev i gibi oyunlarda rol alan Ziba Türk Ateş, aynı zamanda Kulaktan Kulağa isimli oyunda da asistanlık yapmıştır. 2013 yılında London School Of Dramatic bünyesinde 1 ay oyunculuk eğitimleri alan Ziba Türk Ateş, yine aynı yıl içerisinde Stella Adler Studio Of Acting Akşam Okulu’nda eğitim almıştır. Sonrasında Bodrum’a dönüş yapan Ziba Türk Ateş, bu zamana kadar birçok projede rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ziba Türk Ateş, aynı zamanda FOX TV erkanlarında yayınlanan Tetikçinin Oğlu adlı dizide rol almıştır. Tecrübeli oyuncu Ziba Türk Ateş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • bodrum.bel.tr, Ziba Türk Ateş, erişim tarihi: 24 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi