Cepte TEB Dolar Hesabı Açma

Cepteteb bankası olarak özel faiz oranlarından yararlanmak amacı ile dolar hesabı açılabilir. Cepteteb bankasının müşterisi olarak normal teb bankası müşterisi ile daha fazla olanaklardanyararlanabilirsiniz. İnternet sayfasında avantajlı faiz oranları tablosu yer almaktadır. Cepteteb kullanarak bankacılık işlemleri için hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Türk lirası, Euro, İngiliz sterlini ve Amerikan doları üzerinden hesap açılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası B Hisse Senedi Nasıl Alınır?

Cepteteb bankacılık işlemleri ile avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.istediğiniz zaman internet bankacılığına girip Amerikan doları alım satımı yapabilir ve uygun kur farkı ile döviz alışverişi yapabilirsiniz.

Cepteteb ile bankanın hesabınızda yeterli para olmasa dahi ödeme yapabilmek için kaynak hesap tanımlayarak ödeme işlemelerinizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından sadece bir tık ile çok kolay bir şekilde hesap açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İŞ Bankası Kredi Kartı Limit Artırımı Dilekçe Örneği

Amerikan doları hesabı ile yabancı para gönderebilir ve hesabın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Amerikan doları hesabı ile uygun vadelerde faiz oranlarında yararlanabilme ve vade gününde para çekme imkanına sahip olabilirsiniz. İnternet bankacılığından çok kolay bir şekilde hesap açılma işlemi gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi