Ceren Benderlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Ceren Şekerci Benderlioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceren Benderlioğlu’ndan söz edeceğiz.

Ceren Benderlioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelen Ceren Şekerci, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında tanıştığı Tümay Özokur aracılığıyla oyunculuk kariyerine başlayan Ceren Şekerci Benderlioğlu, aynı zamanda Tümay Özokur Cast Ajansı’nda 5 yıla yaklaşık bir süre Cast Direktörlüğü yapmıştır.

Kadir Çöpdemir, Peker Açıkalın, Cem Kılıç, Açelya Akkoyun, Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Sermin Hürmeriç gibi önemli isimlerde beraber Ekmek Teknesi adlı dizide rol alan Ceren Şekerci, aynı zamanda Cihan Okan, Şevket Çoruh, Ahmet Mekin, Gamze Özçelik, Ahu Yağtu, Ertan Saban ile beraber Savcının Karısı adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tarık Emir Tekin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Daha sonra 2005 yılında Cansel Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Saygın Soysal, Türkü Hazer, Sermiyan Midyat, Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk gibi önemli isimlerin yer aldığı ve Tomris Giritlioğlu’nun yönettiği ”’Kırık Kanatlar” adlı dizide görev almıştır.

Başarılı oyuncu ayrıca 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele isimli dizide Seval rolünde oynamıştır. Baş rollerinde Merve Boluğur, Yusuf Çim, Burak Yamantürk ve Gizem Karaca’nın yer aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisinde Ayla karakterini canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Nergis Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ceren Şekerci Benderlioğlu aynı zamanda ATV ekranlarının sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar” adlı dizide de rol almış ve bu dizide Ömür Façalı karakterini oynamıştır. Başarılı oyuncu Ceren Şekerci Benderlioğlu, 2010 senesinde yine kendisi gibi oyuncu olan Emir Benderlioğlu ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Nur adında bir kızları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ceren Benderlioğlu 1.77 cm boyundadır ve 56 kilodur. Ayrıca terazi burcudur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Benderlioğlu’nun bu platform üzerinde 350 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ceren Benderlioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, ilk eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tuna Şanlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Ceren Şekerci Benderlioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ceren Şekerci Benderlioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ceren benderlioğlu’nun ilk eşi Ceren Şekerci Ceren Benderlioğlu eşi Ceren Benderlioğlu Vikipedi Ceren Benderlioğlu Instagram Ceren Benderlioğlu kimdir Ceren Benderlioğlu kaç yaşında Emir Benderlioğlu Nur Benderlioğlu, Ceren Şekerci eski eşi Ceren Benderlioğlu eski eşi Devrim Saltoğlu Ceren Şekerci Ceren Şekerci boyu Ceren Şekerci eşi Ceren Şekerci yaş Ceren Şekerci dizileri Ceren Benderlioğlu kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi