Evren Erler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Evren Erler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Evren Erler’den söz edeceğiz.

Evren Erler Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Eylül 1976 tarihinde Kars’ta dünyaya gelen Evren Erler, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İktisat Maliye Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro eğitimi almaya başlayan Evren Erler, 1986 yılında Shem’ de oyunculuğa başlamış ve 2008 senesine kadar oyunculuk, eğitmenlik ve yönetmenlik yapmıştır. İlk kez Alemin Kralı adlı dizide rol almaya başlayan Evren Erler, daha sonra da Diriliş Ertuğrul adlı dizide Ertuğrul Kocabaş rolünde oynamıştır. Ardından da FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Savaşçı isimli dizide Melik rolünde oynamış ve ardından da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Behram rolünde oynamaya başlamıştır. Başarılı oyuncu Evren Erler son olarak Zümrüdüanka adlı dizide yer almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Evren Erler 1.79 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Evren Erler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Evren Erler ile İlgili Aramalar

Google’da Evren Erler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; evren erler aslen nereli, evren erler kimdir nerelidir, evren erler kim nereli, evren erler boyu kaç, evren erler kilosu ne, evren erler instagram hesabı, evren erler oynadığı diziler, evren erler evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.