Ceylan Çapa Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Ceylan Çapa kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Ceylan Çapa”dan söz edeceğiz.

Ceylan Çapa Kimdir?

  • Fenomen.

Celal Çapa ve Şebnem Çapa’nın kızı olarak 1986 yılında dünyaya gelen Ceylan Çapa, lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında eğitimine Viyana’da devam eden Ceylan Çapa ismi bir dönem Burak Özçivit ile olan ilişkisi ile popüler hale gelmiştir. Piyano ve çello çalabilen Ceylan Çapa, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli defilelerde de boy göstermektedir. Modayla yakından ilgilenen Ceylan Çapa, hatta bir dönem Fashion TV’de sunuculuk yapmıştır. Ceylan Çapa, ayrıca Serkan Uçar ile olan ilişkisi ile sıkça konuşulmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ceylan Çapa 1.70 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceylan Çapa, cemiyet hayatının ünlü isimleri arasında yer almaktadır. Ceylan Çapa hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ceylan Çapa ile İlgili Aramalar

Google’da Ceylan Çapa ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceylan Çapa kimdir? Ceylan Çapa evlendi mi? Ceylan Çapa hangi dizide oynadı? Burak Özçivit ile Ceylan Çapa neden ayrıldı?, Burak Özçivit, Ceylan Çapa kıskançlık Ceylan Çapa-Burak Özçivit nişan Ceylan Çapa, Serkan Uçar Ceylan Çapa oynadığı diziler Ceylan Çapa Güzel mi Ceylancapa Twitter Ceylan capa Instagram Ceylan Çapa kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi