Biyografi

Muhiddin Şahin Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Muhiddin Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yöneticilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Muhiddin Şahin’den söz edeceğiz.

Muhiddin Şahin Kimdir?

  • Yönetici.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü’ne Mücahit Alkan yerine atanan Muhiddin Şahin, aslen Kırşehir Dedeli köyündendir. Daha öncesinde Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde ve Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda çalışmıştır. Muhiddin Şahin aynı zamanda Sayıştay Başkanlığı’nda ve Maliye Bakanlığı’nda uzman denetçi olarak görev yapmıştır.

Twitter hesabından da paylaşımlarına devam eden Muhiddin Şahin, çalışma hayatına Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürü olarak devam etmektedir. Muhiddin Şahin hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazetevatan.com, Muhiddin Şahin, erişim tarihi: 29 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds