Teknoloji

iPhone 1 Öğe Karşıya Yükleniyor Ne Demek?

Apple ekosistemine henüz yeni giriş yaptıysanız rehber niteliğinde oluşturduğumuz yazı serisini okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hayatınızı kolaylaştıracak onlarca özellik bir arada sizler için sunulmuş. Bunları detaylı bir şekilde önceki makalelerimizde paylaştık. Ancak bu konudaki yazımız iCloud ile ilgili. iPhone bir öğe karşıya yükleniyor ne demek? Gelin kısaca cevaplayalım.

Telefon alanındaki depolama hepimizin derdi olmuş durumda. Bu sorunun çözülmesi ve telefonda gereksiz, eski fotoğrafların yer kaplamaması için iCloud sistemi bir çözüm ortaya koymuş. Telefonunuzdaki medyaların birer kopyasını yedekliyor ve ayrıca bu sistemi ayarlardan konrol edebiliyorsunuz. iPhone 1 öğe karşıya yükleniyor demek, bu fotoğraf ya da videonun yedeklenmeye çalışıldığını ifade etmektedir. Bir problem yaşıyorsanız, internet bağlantınızı kontrol ediniz.

Özet olarak, dikkat etmeniz gereken bir konu da özel fotoğraflarınızın yedeklenmesine izin vermemek. Her ne kadar Apple iCloud güvenilir olsa da çok gizli olan medyalarınızın karşıya yüklenmesine izin vermeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds