Gündelik Hayat

Çiftlere Özel Heykel Atölyesi Deneyimi ile Keyifli Zaman Geçirin!

Sizce de sanat atölyelerinin kendine has bir huzuru yok mu? Bilerek ya da bilmeden yapılan her dokunul farklı bir anlam katıyor sanki, dağınıklığın bile kendi içinde hoş bir görüntüsü var, kullanılan boyaların kokusu sizi eser oluşturmaya çağırıyor sanki. Daha önce herhangi bir sanat atölyesinde bulunma şansınız olmadıysa bunu kesinlikle denemelisiniz deriz! Müzelerde dakikalarca incelediğiniz heykellerin ne mesajlar verdiği, nasıl tasarlandığı, hangi şartlarda bu hale getirildiği sizde merak uyandırıyor, onları görüp incelediğinizde bundan keyif alıyorsanız daha fazla beklemeyin çünkü sanat size sesleniyor. İncelemek, görmek anlamaya çalışmaktan daha farklı olarak kendi duygularınızı dökebileceğiniz kendi heykelinizi oluşturun. bodo.com’un yüzlerce farklı deneyiminden biri olan, İki Kişi için Heykel Atölyesi, keyifli bir atölyede benzersiz saatler geçirme şansı veriyor. Doğum günü, yılbaşı, Kadınlar Günü gibi özel zamanlar için yakınlarınıza böyle sıra dışı bir hediye sunarak kendi ilgi alanlarını yaratmalarına da yardımcı olabilirsiniz.

İki Kişi İçin Heykel Atölyesi

Sanat, müzik ve keyfi bir arada yaşatma amacıyla hizmet veren, muhteşem bir sanat atölyesinde, dilediğiniz formda bir sanat eseri çıkarabileceğiniz o harika deneyim! İki kişilik olması sayesinde de yakınlarınızla bu ortamın keyfini birlikte çıkarabileceksiniz. bodo’nun ‘’Sanat’’ kategorisinde buna benzer daha pek çok keyifli deneyim var! ‘’Resim Atölyesi’’, ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’ hatta online olarak dilediğiniz yerden dersler alıp yeteneğinizi geliştirebileceğiniz; ‘’Online Temel Karakalem Kursu’’, ‘’Online Kaligrafi Kursu’’ bunlardan yalnızca birkaçı! Hediye sunumları ise taşıdığı sanat deneyimleri kadar sanatsal, özel tasarım hediye kutuları. Bunun yanında rengarenk tasarımlarla süslenen e-sertifika seçeneğiniz de var. Heykeltıraşlığa, üretilen eserlere, taşıdıkları anlama karşı herhangi bir ilgi ve merak duyan herkes için benzersiz bir sürpriz deneyimi yaşatacak. bodo.com adresinden tüm detayları, atölyeyi hatta yerinden çekilen orijinal görselleri inceleyerek aklınızdaki soruları cevaplayabilirsiniz.

İki Kişi için Heykel Atölyesi nasıl geçer?

Hediyeyi size veren yakınınızla yahut birlikte gitmeyi tercih ettiğiniz herhangi bir sevdiğinizle atölye yoluna koyulursunuz. Giderken yanınızda herhangi bir malzeme götürmenize gerek yok. Anlaştığınız saatte, deneyim noktasına vardığınızda 3 saatiniz olacak. Bu süre içerisinde heykel sanatçılarıyla tanışıp, sizler için çoktan temin edilmiş malzemelerinizi alarak sanat eğitimine başlarsınız. Eğitim diyoruz çünkü süre boyunca uzman sanatçılar size yol gösterip yardımcı olacaklar. Stüdyo takviminde o ay hangi konseptler var ise onlar arasından istediğinizi seçerek eğlenceye başlarsınız. Teknik ve anlamsal detaylar öğrenip müzik dinleyerek eşsiz bir ahenkle sanatınızı icra edersiniz. Endişelenmeyin, yaptığınız eseri taşımaya uygun hale gelip kuruduğu zaman yanınızda götürerek sevdiklerinize anılarınızı bu eseri göstererek anlatabilirsiniz. Ayrıca emekle yaptığınız bu eser, o özel güne dair anılar taşır. Sanatsal hediyelerle dolu, benzersiz bir platform, bodo.com!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.