Gündelik Hayat

Brain Test “En İyi Balı Hangi Arı Yapar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyunu ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Son zamanların bu en çok indirilen mobil oyunları listesinde yer alan Brain Test oyununda sorulan sorular zaman zaman öylesine zorlayıcı oluyor ki oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “en iyi balı hangi arı yapar” sorusundan söz edeceğiz. 

En İyi Balı Hangi Arı Yapar? 

Brain Test oyununda sorulan kafa karıştırıcı sorulardan bir tanesi. Soruda cevap olarak belirtilen hiçbir şık, sorunun doğru cevabı değil. Daha önce de belirttiğimiz üzere böyle durumlarda sorunun doğru cevabını ekranda yer alan diğer objeler aracılığıyla bulmaya çalışıyoruz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Arı 

İneğin yavrusuna ne denir sorusunda olduğu gibi bu soruda da temel olarak böyle bir taktik düşünülmüş. Soru tümcesi üzerindeki “arı” kelimesine tıkladığınızda doğru cevabı vermiş oluyorsunuz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soru özelinde görüldüğü üzere soru cümlelerini iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Öte yandan ekrandaki her obje, sorunun doğru cevabı olabilir. Öte yandan telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi