Easy Game 42. Seviye “Işığı Açın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Easy Game isimli oyunda sorulan “ışığı açın” sorusunun doğru cevabı nedir, Easy Game oyununun 42. seviyesinde sorulan ışığı açın sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “ışığı açın” sorusundan söz edeceğiz. 

Easy Game 42. Seviye: Işığı Açın 

Son zamanlarda Brain Test, Brain Out, Stump Me gibi zeka oyunlarının sayısında bir hayli artış var. Gerek AppStore’da gerekse diğer platformlarda bu tarz oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Bu oyunlarda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olduğundan kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Parmaklarınızı Kullanın 

Evet, sorunun doğru cevabını bulmak için parmağınızı telin üzerine koyun ve ışığı açın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Easy Game Nasıl Çözülür? 

Bu oyun da tıpkı diğer oyunlar gibi çözümü oldukça basit bir oyundur. Sorularda ilkin soru cümlesini iyi okumak ve anlamak gerekiyor. İkinci olarak ise ekranda hareket eden her nesneye ayrı ayrı bakmanız lazım. Son olarak da her ihtimale karşı telefonu bir kez sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.