Çiğdem Aygün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Çiğdem Aygün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çiğdem Aygün’den söz edeceğiz.

Çiğdem Aygün Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Ekim 1987 tarihinde Şanlıurfa’da dünyaya gelen Çiğdem Aygün, 2 yaşından beri İstanbul’da yaşanmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitim Bölümü’nde eğitimler alan Çiğdem Aygün, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitimleri esnasında ve mezun olduktan sonra da çeşitli tiyatro oyunlarında görev almıştır.

2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini Ustura Kemal adlı dizide yaşayan Çiğdem Aygün, sonrasında Star TV adlı dizide Ateş Böceği adlı dizide Sıdıka karakterine hayat vermiştir. Köprü filminde de görev alan Çiğdem Aygün, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide Selami’nin sevgilisi Keriman karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Çiğdem Aygün 1.65 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Çiğdem Aygün, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Çiğdem Aygün hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Çiğdem Aygün ile İlgili Aramalar

Google’da Çiğdem Aygün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Çiğdem Aygün Kimdir Çiğdem Aygün yaş Çiğdem aygün nereli Feyza Işık Ecem Özkaya Şebnem Dilligil, çiğdem aygün aslen nereli, çiğdem aygün boyu kilosu, çiğdem aygün instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.