Biyografi

Zeynep Ela Şentürk Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Zeynep Ela Şentürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca çocuk oyuncu Zeynep Ela Şentürk’ten söz edeceğiz.

Zeynep Ela Şentürk Kimdir? 

  • Çocuk Oyuncu.

18 Eylül 2013 İstanbul doğumlu olan Zeynep Ela Şentürk, oyuncu olarak bilinmektedir. Henüz ortaokul eğitimine devam eden Zeynep Ela Şentürk, eğitimine Erenköy İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda devam etmektedir. Çocuk oyuncu Zeynep Ela Şentürk, ilk oyunculuk deneyimini ise 2023’te Şahane Hayatım adlı dizide yaşamıştır. Çocuk oyuncu Zeynep Ela Şentürk, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. 

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan (annesi Nurten Şentürk tarafından yönetilmektedir) Zeynep Ela Şentürk, oyunculuk çalışmalarına Fatoş Yılmaz Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Çocuk oyuncu Zeynep Ela Şentürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • kimnereli.net, Zeynep Ela Şentürk, erişim tarihi: 18 Şubat 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds