Biyografi

Cihangir Ceyhan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cihangir Ceyhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cihangir Ceyhan’dan söz edeceğiz.

Cihangir Ceyhan Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Cihangir Ceyhan, oyuncu olarak tanınmaktadır. Ailesinin en küçük ferdi olan Cihangir Ceyhan, baba tarafından Elazığlı anne tarafından ise Diyarbakırlıdır. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü (açık) öğrencisi olan Cihangir Ceyhan, ayrıca İstanbul’da 2.5 yıl oyunculuk üzerine eğitimler almış, sonrasında da Adana’ya geri dönmüştür.

Adana varoş ve gettolarını, suç dünyasını ve çeteleri işleyen Sıfır Bir adlı dizide Cio (Cihangir) karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan, bu dizide 3 sezon oynamıştır. Sonrasında Çukur dizisinde Azer Kurtuluş karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan, akabinde ise Alev Alev adlı dizide Ömer Ataycı karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan, son olarak Camdaki Kız adlı dizide Hayri Ersoy rolünde oynamıştır.

Hangi Projelerde Rol Aldı?

YılAdıRolNotlarKanal
2016-2019Sıfır BirCio (Cihangir)Başrol OyuncusuYouTube / BluTV
2019-2020ÇukurAzer KurtuluşYardımcı KarakterShow TV
2020-2021Alev AlevÖmer AtaycıBaşrol Oyuncusu
2021-Camdaki KızHayri ErsoyBaşrol OyuncusuKanal D

Cihangir Ceyhan Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan 1.77 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cihangir Ceyhan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.