Biyografi

Kayıhan Pala Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Kayıhan Pala kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kayıhan Pala’dan söz edeceğiz.

Kayıhan Pala Kimdir?

  • Oyuncu.

1964 Erzincan doğumludur. Babası memur annesi ev hanımıdır. Üç kardeştir. Bursa Erkek Lisesi mezunu olan Kayıhan Pala, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak Rize’de mesleğe adım atan Kayıhan Pala, 1993 yılında akademik kariyerine Uludağ Üniversitesi’nde başlamış; uzun yıllar Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanlığı’nda akademisyen olarak görev yapmıştır. 2023 CHP Bursa aday adayıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kayıhan Pala, siyasi kariyerine aktif olarak devam etmektedir. Prof. Dr. Kayıhan Pala hakkında merak edilen eşi kim, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Kayıhan Pala, erişim tarihi: 10 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds