Biyografi

Ceylan Sever Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Ceylan Sever kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı muhabir ve gazetecilerin biyografilerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceylan Sever’den söz edeceğiz.

Ceylan Sever Kimdir?

  • Muhabir.

1993 tarihinde dünyaya gelen Ceylan Sever, üniversite eğitimine 2012 yılında İstanbul Aral Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı (Ön Lisans) Bölümü’nde başlamış daha sonra 2016 yılında Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü’ne geçerek bölümünü 4 yıllığa tamamlamıştır.

Ocak 2014 tarihinde Nisan 2016 tarihine kadar CNN Türk’te muhabir olarak çalışan Ceylan Sever, daha sonra Ağustos 2016 tarihinde Vatan gazetesinde muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Ceylan Sever, buradaki görevinin ardından Haziran 2017 ile Kasım 2018 tarihleri arasında Hürriyet gazetesinde muhabir olarak çalışmıştır. Ceylan Sever, son olarak Mart 2020 tarihinden itibaren CNN Türk’te muhabir olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Ceylan Sever Ağustos 2020 tarihinde Mesut Öcal ile evlenmiştir. Instagram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Ceylan Sever hakkında merak edilen boyu, kilosu, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşağız.

Ceylan Sever ile İlgili Aramalar

Google’de Ceylan Sever ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ceylan sever muhabir, ceylan sever kaç yaşında, cnn türk muhabiri ceylan sever aslen nereli, ceylan sever evli mi bekar mı, ceylan sever hangi kanalda, ceylan sever cnn eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.