Biyografi

Damla Bürçeler Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Damla Bürçeler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Damla Bürçeler’den söz edeceğiz.

Damla Bürçeler Kimdir?

  • Muhabir.

1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen Damla Bürçeler, ilkokul ve lise eğitimini ise İzmir’de tamamlamıştır. Damla Bürçeler lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde, 2014 senesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimi esnasında TRT Belgesel ve TRT Okul’da metin yazarı olarak da görev yapan Damla Bürçeler, 2017’de TRT Haber’de muhabir olarak çalışmaktadır.

Son zamanlarda özellikle Ukrayna’dan yaptığı canlı yayınlarla ekran karşısında sık sık son gelişmeleri aktaran Damla Bürçeler, muhabirlik çalışmalarına da devam etmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Damla Bürçeler, bu zamana kadar Halep’te İdlib’de ve Suriye’nin muhtelif yerlerinde görev yapmıştır. Damla Bürçeler hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds