Demo iPhone Ne Demek?

Son yıllarda iPhone cihazlarının fiyatlarının artmasıyla birlikte demo, teşhir gibi kavramları daha sık duymaya başladık. Bu tür cihazlar daha ucuz olmasının yanında ufak birkaç dezavantaj bulundurabilmektedir. Önceki serilerimizde Apple iPhone almayı düşünen ziyaretçilerimiz için detaylı olarak modellerin anlamlarından bahsetmiştik. Bu makalemizde ise demo iPhone’un ne demek olduğunu kısaca açıklayalım.

İlginizi Çekebilir:  İninal 3D Secure Hatası Ne Demek?

Demo iPhone demek, mağazalarda teşhir amacıyla satılan iPhone cihazlarını işaret etmektedir. Bu cihazlarda başınıza gelebilecek ilk ve önemli sorun kozmetik yönden kılcal çiziklere sahip olacağıdır. Eğer bir demo iPhone alıyorsanız, eksiksiz bir şekilde ve iyi bir ışıkta kontrol etmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Eklemeye İzin Ver Ne Demek?

Bunun dışında demo yani teşhir ürünlerinin fiyatları çok daha uygun olmakla birlikte bazı mağazalar bu ürünlere sınırlı ya da sıfır garanti sunmaktadırlar. Bu da ileride bir sorun yaşadığınızda muhatap bulamayacağınız anlamına gelmektedir. Her ne şekilde olursa olsun karar sizin. Ancak bu cihazların sağlığını iyi bir şekilde test etmeyi ve mağaza görevlisine aklınıza takılan tüm soruları sormaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi