Biyografi

DHA Muhabiri Burçak Bozkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Burçak Bozkuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burçak Bozkuş’tan söz edeceğiz.

Burçak Bozkuş Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimine 2013 yılında başlayan Burçak Bozkuş, 2017 yılında bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Şubat 2015’te Markafoni’de stajyer olarak görev almaya başlayan Burçak Bozkuş, daha sonra Eylül 2016 ile Nisan 2017 tarihleri arasında staj yapmıştır. Eylül 2018’de FOX TV’de muhabir olarak çalışmaya başlayan Burçak Bozkuş, Kasım 2019’dan itibaren Demirören Haber Ajansı’nda muhabir olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Tam emin olmamakla beraber 1994 yılında doğduğu tahmin ediliyor. Burçak Bozkuş Instagram hesabında da sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır. Evli değildir, bekardır. Burçak Bozkuş hakkında merak edilen boyu, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burçak Bozkuş ile İlgili Aramalar

Google’da Burçak Bozkuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; burçak bozkuş kaç yaşında, burçak bozkuş aslen nereli, burçak bozkuş dha kim, burçak bozkuş instagram hesabı, burçak bozkuş evli mi, burçak bozkuş boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.