Biyografi

Didem Arslanoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Didem Arslanoğlu kimdir, Didem Arslanoğlu kaç yaşında? Bu yazımızda sizlere kısaca Didem Didem Arslanoğlu’ndan söz edeceğiz. Didem Arslanoğlu bir sunucu, moderatör, ve haber spikeridir. Marmara Üniversitesi mezunudur ve kariyerini medya ve habercilik dünyasında başarıyla sürdürmektedir. Şu an Bloomberg HT kanalında program sunmaktadır, özellikle “Küresel Piyasalar ve İş Dünyası” programlarına ev sahipliği yapmaktadır. Didem Arslanoğlu, Trabzon doğumludur ve Trabzonlu olduğunu bir etkinlik sırasında Bakan Ömer Çelik ile olan diyalogunda ifade etmiştir. Doğum tarihi net olarak bilinmese de 24 Haziran’da doğmuş ve Yengeç burcudur. Evli bir kadındır ve eşi Murat Arslanoğlu ile 1995 yılında evlenmiştir. Bu evlilikten Mert ve Kaan adında iki oğlu bulunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Didem Arslanoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Didem Arslanoğlu, erişim tarihi: 1 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds