Biyografi

Filiz Miftari Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Filiz Miftari, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.73 boyunda ve 61 kilo ağırlığındadır. New York’ta tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim aldıktan sonra İstanbul’a dönerek, ünlü oyuncu Müfit Aytekin’den oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır. Aynı zamanda iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Oyunculuğun yanı sıra fotomodel olarak da başarılı bir kariyere sahiptir ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Instagram hesabı bulunmaktadır.

Filiz Miftari’nin oyunculuk kariyerine 2019 yılında oynadığı reklam filmleriyle başladığı bilinmektedir. Sonrasında ise 2020 yılında Gazap, Avcı, İyilik, Yaz Şarkısı gibi farklı film ve dizi projelerinde yer almıştır. Başarılı performansları ve yeteneği ile dikkat çeken Miftari, yeni projelerde de başarıyla yer almayı sürdürmektedir. Rol aldığı dizi ve sinema filmleri arasında “Yaz Şarkısı” dizisindeki “Yağmur” karakteri, “İyilik” dizisindeki rolü ve “Avcı İlk Kehanet” adlı sinema filmindeki performansı yer almaktadır. Bunların yanı sıra “Gazap” adlı sinema filminde de başarılı bir performans sergilemiştir. Ayrıca Filiz Miftari’nin reklam dünyasında da başarılı çalışmalara imza attığı bilinmektedir. “Le Mélange”, “Lancome”, “Ralph Lauren”, “Phillips”, “Estee Lauder” ve “Joop” gibi farklı markaların reklam filmlerinde yer almıştır. Filiz Miftari, oyunculuk ve modellik kariyerindeki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir ve izleyicilerin yeni projeleriyle karşısına çıkmasını heyecanla beklemektedir.

kaynakça:

  • biyografya.com, Filiz Miftari, erişim tarihi: 31 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds