Dilara Aksüyek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Dilara Aksüyek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilara Aksüyek’ten söz edeceğiz.

Dilara Aksüyek Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Dilara Aksüyek, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2012 yılında ekranlarda yayınlanmaya başlayan Evlerden Biti adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Dilara Aksüyek, sonrasında ise Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adı Mutluluk, Kadim Dostum ve Merhamet gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Sonrasında ise Star TV ekranlarında yayınlanan ve beş rollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz’in oynadığı İstanbullu Gelin adlı dizide İpek rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Dilara Aksüyek’in Adı Mutluluk adlı dizide de rol arkadaşı olduğu Ceyhun Mengiroğlu ile aşk yaşadığı ifade edilmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Dilara Aksüyek 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilara Aksüyek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dilara Aksüyek ile İlgili Aramalar

Google’da Dilara Aksüyek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilara Aksüyek sevgilisi Dilara Aksüyek kaç yaşında Dilara Aksüyek estetiksiz Onur Bay kaç yaşında Dilara aksüyek onur bay Dilara Aksüyek eşi Dilara Aksüyek Instagram Dilara Aksüyek Boy Kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.