Biyografi

Hande Koçyiğit Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Hande Koçyiğit kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? 11 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da doğan Hande Koçyiğit, Gaziosmanpaşa Kız Meslek Lisesi’nde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü tamamlamış ve daha sonra da Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Öte yandan Başkent İletişim Akademisi ve Diyalog Anlatım ve İletişim’de spikerlik-sunuculuk eğitimleri almıştır. Televizyon kariyerine TV EM kanalında spikerlik ve editörlük yaparak başlayan Hande Koçyiğit, 2020 yılında Ülke TV’ye transfer olmuştur. Ancak Şubat 2023’te Ülke TV ile yollarını ayırarak TRT Haber’e katılmıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hande Koçyiğit, spikerlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı haber spikeri ve sunucusu Hande Koçyiğit’in Instagram hesabı üzerinde 45 binden fazla takipçisi vardır. Başarılı spiker ve haber sunucusu Hande Koçyiğit hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • medyaradar.com, Hande Koçyiğit, erişim tarihi: 29 Ekim 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds